muratcali.com

Hakkımızda

Geleceğin yenilikçi çözümlerini bugünden yarına birlikte planlıyoruz.

Muratcali.com, 5 yıldan fazla pazarlama deneyimiyle; web tasarımı, SEO, sosyal medya ve markalaşma üzerine tutkuyla hareket eden, merakla beslenen ileri görüşlü tasarımcı ve geliştirici bir ekibe sahiptir.

Muratcali.com sadece bir ekip değil, aynı zamanda bir ailedir. Hepimiz burada aynı vizyonu paylaşıyor ve işimizi ciddiye alıyoruz. Fikirleri sonuna kadar ilerletmek üzere zorlukların üstesinden gelmek için birlikte hareket ediyoruz.

Markalar, şirketler, vakıflar ve diğer önemli kuruluşlar için stratejik ve çeşitlilik içeren hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize, onlarla birlikte geliştirdiğimiz çözümlerden en iyi şekilde yararlanmaları için rehber oluyoruz.

Dijital öncelikli içerik çağı

Dijitali; yaratıcılığın, stratejinin ve teknolojinin etrafında dönen odak noktası haline getiriyoruz. Markanızın ihtiyacı ve proje büyüklüğü ne olursa olsun, tüm işlerinizi sıfırdan karşılıyoruz.

Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimizde geleneksel medyanın gücünü küçümsemeden dijitali, ekosistemin merkezine yerleştirerek markanızı görünür, alakalı ve ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Web Tasarım

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekleri tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

Google site sıralaması - SEO

Ürün ve hizmetlerinizi Google’da arayan müşterilerin karşısına organik aramalarda en üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli site içi, site dışı optimizasyonları yapıyoruz!

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter veya Pinterest hesaplarınızda tamamen size ve markanıza özel içerikler hazırlıyor ve topluluğunuzu yöneterek büyütüyoruz.

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekleri tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

Google Haritalar
İşletme Kayıdı

Fiziksel mağazınıza veya hizmet bölgenize ait bir İşletme Profiliyle, sizi Google Arama ve Haritalar’da bulan kullanıcıları yeni müşterilere dönüştürün. Profilinizi fotoğraflar, teklifler, yayınlar ve benzer öğelerle kişiselleştirin.

Instagram Takipçi Artırma
İşlemi

Sosyal Medya üzerinde, Kurumsal firmalar için güven verici unsurların başında rakamlar da yer almaktadır. Takipçi sayınızın yüksek olması müşterilerinizin size olan güvenini artıracaktır.

Profesyonel Ürün Fotoğrafı Çekimi

İsabetli ve satış odaklı ürün fotoğrafları ile mağazanızın dönüşüm oranını arttırın.

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Deneyimli Ekibimizle Kurumsal Tanıtım Filmi Konusunda Ekonomik Çözümler Sunuyoruz. Kurumsal Tanıtım Filmi ile Markanıza Değer Katın.

Grafik Tasarım Hizmetleri
Logo, Katalog, Menü vs.

Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, antedli kağıt, stand tasarımı ve daha pek çok kullanım alanı olan grafik tasarımlar.

muratcali.com

DİSİPLİNLİ VE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM

Dijital ve geleneksel tüm ajans ihtiyaçlarınızı sıfırdan karşılıyoruz. Web tasarımı, SEO, sosyal medya danışmanlığı, markalaşma, içerik pazarlaması ve geleneksel tüm işleriniz için yanınızdayız. Vakit kaybetmeden iletişim geçin. Neler yapabileceğimizi hep birlikte konuşalım.